Asigura-te impotriva accidentelor

Ca si student international este important sa ai o asigurare de accidente, pentru a beneficia de ingrijirea medicala necesara sau chiar in caz de urgente. In plus, exista numerosi studenti care si lucreaza in timpul studiilor.

Rolul unei asigurari de accidente este de a te proteja de cheltuielile ce survin in cazul unui eveniment neprevazut, dar si de a beneficia de ingrijire medicala de urgenta si nu numai. Iata care sunt cateva dintre evenimentele pe care le acopera asigurarea de accidente:

- Spitalizarea in urma unui accident;

- Convalescenta/ invaliditate temporara ce pot surveni in urma unui accident;

- Imobilizare intr-un aparat gipsat;

- Interventie chirurgicala in urma unui accident

- Orice cheltuiala medicala necesare recuperarii dupa accident.

Afla mai multe

Ai intrebari?

Suna la relatii cu clientii

(+40) 374.400.400 Luni - Duminica : NON-STOP info@uniqa.ro Agentii UNIQA

UNIQA Oradea

t: 0745586401
e: emil.lorincz@uniqa.ro Detalii Localizeaza

Vrei o oferta personalizata?

Te rugam sa completezi formularul de mai jos si vei fi contactat in cel mai scurt timp

Inainte de a continua, te rugam sa parcurgi termenii de informare privind prelucrarea datelor cu caracter personal si termenii si conditiile.

Bifarea casutei si continuarea actiunilor reprezinta acordul tau pentru prelucrarea datelor cu caracter personal si confirmarea informarii privind scopurile, temeiurle prelucrarii si drepturile tale.

Ocazional, dorim sa iti transmitem informatii despre produse, servicii si oferte speciale. Daca esti de acord sa te contactam, te rugam sa bifezi modalitatea in care doresti sa te contactam.

Doresc sa fiu sunat